Nuk Ndricues Portativ Nate per Bebe

FF0112

Produkte te reja

Nuk

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

4 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ndricues portativ nate per bebe nga marka Nuk

Per ndricimin e dhomes ne menyre shum natyrale naten, dhe nje dizenjo te thjeshte

Me tre nivele ndricimi. Mban deri ne 12 ore ndicim dhe punon me bateri

Permasat 17.8 x 13.6 x 7 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: