Loder me Muzike per Krevat Zmadho

Loder me Muzike per Krevat

PB0134

Produkte te reja

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Loder me muzie per krevatin e bebes tuaj

Me pjese plastike qe bejne muzike. Me forma dhe funksione te ndryshme

I japin bebes nje ndjenje qetesie dhe relaksi

Dëgjimi i muzikës do t'ju ndihmojë të mësoni fëmijën tuaj ritmin rrahjes dhe tonin që janë të dobishme për zgjidhjen e problemeve dhe arsyetimin.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: