Clementoni Hena Me Tinguj Dhe Ngjyra carillon dolce luna baby

NOL0090

Produkte te reja

Clementoni

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Loder per bebe 0-12 muajsh

Per nje gjume te embel dhe argetimin e femijes

Ne formen e henes me yjet qe shoqerojne femijen pak para gjumit

Me ngjyra dhe tinguj mjaft qetesuese

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-12 muajsh

30 produkte te tjere ne kete kategori: