Dyshek per Krevat 59x118 cm

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Dyshek per femije me permasa 118x59x5.5 cm

Me nje strukture te brendshme te bute dhe te pademshme per shendetitin e femijes

Teper i rehatshem dhe i pershtatshem per te gjitha stinet

E pershtatshme per krevat (ne fome koshi) me te njejtat permasa, te cilat perdoren per te luajtur femijet

9 produkte te tjere ne kete kategori: