Humana 2, Qumesht 300 g Zmadho

Humana 2, Qumesht 300 g

MK0002

Produkte te reja

Humana

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

850 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

Me shume informacion

Qumesht organik per femije i cili mund te perdoret pas muajit te 6.

Mund te perdoren edhe te kombinohen me qumeshtin e nenes, plotesojne nevojat ushqyese per foshnjat.

Eshte ideale per rregulimin e flores bakteriale te zorreve te foshnjes dhe forcon sistemin imunitar.

Qumështi i gjirit te nenes eshte formule e arte, por nese nuk keni mundesi qe ta ushqeni femijen me qumesht gjiri,  qumeshti Humana permban (proteina,kombinime,vitamina,vajra bimor dhe vaj peshku,minerale,kalcium,hekur,jod etj).

Ingridientet: Me perberes aktiv plus LC-PUFA (eshte zinxhiri i gjate acidesh yndyrore shumefishe te pangopura) qe ndihmojne ne zhvillimin e sistemit nervor dhe syve te foshnjave,pa Gluten (gluten free), Hipoalergjik Humana, Me nje raport te balancuar kalcium-fosfor, E pasuruar me sasi te larte te proteinave ,kalcium dhe fosfor, Përmban laktozë.

Tolerohet lehte dhe nuk permban konzervant ose ngjyrues artificial.

Me nje sasi prej 300g

25 produkte te tjere ne kete kategori: