Humana 3, Qumesht 300 g Zmadho

Humana 3, Qumesht 300 g

MK0003

Produkte te reja

Humana

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

850 Lekë

Add to wishlist

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 10 muaj +

Me shume informacion

Qumesht organik per femije i vecante per foshnjat nga 10 muaj dhe mbi..

Mund te perdoret si nje shtojce e qumeshtit te gjirit apo si nje formule e vetme.

Eshte ideale per rregulimin e flores bakteriale te zorreve te foshnjes dhe forcon sistemin imunitar.

Shume ushqyes dhe ploteson nevojat per nje rritje te shpejte dhe te shendetshme.

Ingridientet: Me perberes aktiv plus LC-PUFA (eshte zinxhiri i gjate acidesh yndyrore shumefishe te pangopura) qe ndihmojne ne zhvillimin e sistemit nervor dhe syve te foshnjave,pa Gluten(glute free0, Hipoalergjik Humana, Me nje raport te balancuar kalcium-fosfor, E pasuruar me sasi te larte te proteinave ,kalcium dhe fosfor, Përmban laktozë.

Vitamin D

Omega 3

Tolerohet lehte dhe nuk permban konzervant ose ngjyrues artificial.

Me nje sasi prej 300g

24 produkte te tjere ne kete kategori: