Holle Qumesht Organic Infant Goat Milk Formula 1 Zmadho

Holle Qumesht Dhie Organic Infant Goat Milk Formula 1 400gr

HB0004

Produkte te reja

Holle

21 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 300 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

Me shume informacion

Qumesht dhie organik me formule 1

Per femije nga 0-6 muajsh. Qumeshti i dhise Holle eshte nje nder me te miret pas atij te lopes dhe ka mjaft vlera ushqyese per femijet tuaj ne muajt e pare te jetes

Ideal per kete moshe pasi ju mund te perdorni edhe gjate kohes qe ju ushqeni me gji femijen tuaj.

Përberesit: Qumesht pluhur, 41%, maltodextrin*, laktose*,vaj vegjetal * (palm oil* rapeseed oil*, sunflower oil*), calcium carbonate, L-tryptophan, sodium citrate, choline bitartrate, vitamin C, L-cystine, L-methionine, L-isoleucine, iron lactate, vitamine E, zinc sulphate, calcium-D-pantothenate, niacin, copper sulphate, riboflavin, vitamin A, thiamin, vitamin B6, manganese sulphate, potassium iodate, folic acid, vitamin K, sodium selenate, biotin, vitamin D, vitamin B12. *nga ferma organike. 

Pergatitja: Tretet lehte dhe nuk permban gluten dhe as sheqer apo qumesht lope. Tretet ne uje te ziere me temperature perafersisht 50°C . Kujdes: Prisni derisa uji te ftohet  dhe tundeni mire perberjen.

Per ushqyerje te shendetshme te femijes tuaj. Qumeshti mund te perdoret edhe nga vegjetarianet

Pesha 400gr.

29 produkte te tjere ne kete kategori: