Humana HN 300 g, Anti-Diarre Zmadho

Humana HN 300 g, Anti-Diarre

MK0004

Produkte te reja

Humana

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 350 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

Me shume informacion

Humana HN eshte formula me efikase per trajtime te diarese per te gjitha moshat qe nga foshnjat e deri tek te rriturit.

Normalizon jashtqitjen dhe kompenson humbjen e peshes se trupit.

Humana HN eshte nje diete e ekuilibruar qe përmban te gjitha lendet ushqyese ne sasi te mjaftueshme, gjithashtu eshte e pershtatshme per periudha te gjata si burim shtese ose i vetem ushqimi.

Ingridientet: Me substance te shtuar prebiotikesh, fibra dietike prebiotike (galacto-oligosaccharides), Laktoze me permbajtje te ulet te yndyres, casein (casomorphines),pa gluten,me banane.

Lehtesisht i tretshem.

Duhet te kosultoheni me mjekun perpara se ta perdorni.

Me nje sasi prej 300g

29 produkte te tjere ne kete kategori: