Humana SL 500 g, Qumesht Soje Antialergjik Zmadho

Humana SL 500 g, Qumesht Soje Antialergjik

MK0006

Produkte te reja

Humana

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 450 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

Me shume informacion

Humana SL eshte nje formule e vecante pa qumesht e cila mund te perdoret per foshnjat qe nga lindja dhe femijet e vegjel.

Per femije te cilet jane te ndjeshem ndaj proteinave te qumeshtit te lopes ose te ndjeshem ndaj laktozes.

Mund te perdoret si ushqim me vete per te vegjelit por edhe se bashku me ushqimet e tjera per me te medhenjt.

Ingridientet: (Vitamina C, niacin, acid pantothenik, vitaminë E, vitaminë B2, vitaminë C, vitamina C, niacin, vitamina C, niacin, vitaminë C, niacin, Vitaminë B1, vitamina B6, acid vitaminë B1, vitaminë B1, vitaminë B6, acid folik, vitaminë K1, biotinë, vitaminë D3, vitamina B12), L-cistina, tartrini i hidrogjenit të kolinës, Oksid zinku, sulfat bakri, jodat kaliumi, sulfat mangani, molibdat natriumi.

Pa qumesht dhe pa shtese fruktoze dhe laktoze. Pa konservant dhe pa ngjyrues artificial. Gluten free.

Humana SL eshte prodhuar mbi baza bimore dhe permban proteina soje te cilesise se late.

Perdoret gjate trajtimit te alergjise ndaj proteinave te qumeshtit, intolerancez se laktozes dhe fruktozes.

Me nje sasi prej 500g

27 produkte te tjere ne kete kategori: