Aptamil 1 per Bebe 0-6 Muaj Zmadho

Aptamil 1 per Bebe 0-6 Muaj

LCN0002

Produkte te reja

Aptamil

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 350 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Qumesht organik per femije , i cili siguron nevojat ushqimore te foshnjes nga 0-6 muajsh.

Ky qumesht mund te perdoret qe nga lindja, por mund te perdoret dhe te kombinohet me qumeshtin e nenes.

Qumështi i gjirit te nenes eshte formule e arte, por nese nuk keni mundesi qe ta ushqeni femijen me qumesht gjiri, atehere qumeshti Aptamilju ndihmon duke i plotesuar te gjitha nevojat ushqyese te foshnjes.

Cdo vakt qe i jepet foshnjes duhet te permbaje vlerat e duhura ushqimore ne sasine e duhur.

Ushyerja e shendetshme ne fillimet e jetes garanton nje zhvillim te shendetshem per femijet ne cdo stad te saj.

Ingridientet: Perzierje unike prebiotikesh (scGOS/lcFOS); LCPUFA (zinxhir i gjate acidesh yndyrore shumefishe te pangopura); proteina; vitamina; antioksidante; fibra prebiotike; hekur; calcium dhe minerale te domosdoshme per rritjen e shendetshme te bebes (ne sasite dhe raportet e duhura).

Perberja ne 100ml qumesht te pergatitur: Proteina: 1.3g; Karbohidrate: 8.6g; Yundyrna: 3g; Hekur: 1mg; Kalcium: 65mg; Fibra prebiotike: 0.6g etj.

Me nje sasi prej 400g

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-6 muaj

24 produkte te tjere ne kete kategori: