Aptamil 3 per Bebe 12 muaj+ Zmadho

Aptamil 3 per Bebe 12 muaj+

LCN0004

Produkte te reja

10

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 290 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Me shume informacion

Qumesht organik per femije , i cili siguron nevojat ushqimore te foshnjes nga 12-24muajsh.

Perberja e qumeshtit Aptamil 3 i afrohet dhe fare mire mund te krahasohet me qumeshtin e lopes.

Femijet ne kete moshe mund ta tolerojne qumeshtin e lopes, por ai nuk mund t'u ofroje vlerat e nevojshme ushqimore.

Cdo vakt qe i jepet foshnjes duhet te permbaje vlerat e duhura ushqimore ne sasine e duhur.

Ushyerja e shendetshme ne fillimet e jetes garanton nje zhvillim te shendetshem per femijet ne cdo stad te saj.

Ingridientet: Ka rreth 40 here me shume hekur; 9 here me shume Omega-6; shume here me teper vitamina A, C dhe D se sa qumeshti i lopes.

Perberja ne 100ml qumesht te pergatitur: Proteina: 1.4g; Karbohidrate: 8.0g; Yundyrna: 2.8g; Hekur: 1.2mg; Fibra prebiotike: 0.8g; Natrium: 26.9mg; Vit C: 15.0mg; Vit D: 1.7mcg; Energji: 60kcal.

Me nje sasi prej 400g