Tablet Estar WIFI 7" Finding Dory

LI0006

Produkte te reja

49 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

9 990 Lekë

8 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Me shume informacion

Tablet eSTAR WiFi 7" me personazhet e filmit vizatimor Finding Dory.

Tableti i duhur per femijet tuaj.
- Kushtuar teresisht filmit vizatimor Finding Dory
- Kase mbrojtese e gomuar me personazhet e filmit
- Lojra te instaluara, gati per t'u luajtur nga ju

Lidhje me internet Wireless
Ekrani: 7.0" High Definition me rezolucion 1024x600 pixels
Procesori: All Winner A33 ARM cortex-A7 Quad core 1.2GHz
Sistemi Operativ: Android 5.1 Lollipop
Grafika: Mali 400 MP2 Dual Core
Memorja e brendshme: 8GB (mund te zgjerohet edhe me 32GB nese i vendosni karte Micro SD)
RAM: 512MB DDR3
Kamera: 1 kamer dytesore/selfie 0.3MP
Bateria: 2700mAh Polimer Litiumi
Portat: Micro USB, 3.5mm jack, porte per karte Micro SD
Permasat: 18.9 x 10.9 x 1 cm
Pesha: 289 gram
Kutia permban: Tabletin, Kase mbrojese gome me personazhet Finding Dory, Karikues (fishe+adaptor), Manual perdorimi, Flete Garancie

1 Vit garanci

30 produkte te tjere ne kete kategori: