Cante Shkolle me Rrota + Kufje Violetta

NOL0828

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 990 Lekë

2 690 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Me shume informacion

Cante shkolle dhe kufje ne nje set te vetem.

Me ngjyre roze me mbishkrimin Violeta

Material poliester cilesore. Çanta ka rrota qe ju lejon ta terhiqni ne menyre qe te mos rendoje femijen ne shpine

Hapja kryesore me lidhese dhe kapese te medha plastike.

Xhepa ne pjesen e jashtme dhe te brendshme.

Rripa me gjatesi te rregullueshme qe mund ti perdorni ne rast se nuk deshironi ta terhiqni canten

Kufjet material cope e bute per veshet. Shume te domosdoshme per stinet e ftohta te vitit.

30 produkte te tjere ne kete kategori: