Cante Shkolle Round Event Motion Gri

A-002947

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

5 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Cante Shkolle Round Event Motion Gri

Cante shpine per shkolle ngjyre blu

Me nje xhep ndares me zinxhir per sende personale dhe dy xhepa anesore

Materiali: 100% polyester

Permasat: 43 x 29 × 23 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: