Bibi Gote Jacky/ Girly 220 ml 12+ m

Produkte te reja

Bibi

20 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

Me shume informacion

Gote per lengje te ndryshme, per femijet tuaj

Vjen ne dy ngjyra blu dhe pink

Per sigurine e femijes kunder rrjedhjes dhe derdhjes

Me dy doreza mbajtese te cilat femija mund ti komandoje vete

E pershtatshme per femije mbi 12 muajsh

Material plastik i pa demshem per shendetitn

Kapaciteti 220 ml

19 produkte te tjere ne kete kategori: