Nuk Gote Trainer Cup 8M+ 150 ml

Produkte te reja

Nuk

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 190 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 8 muaj +

Me shume informacion

Gote per lengje te ndryshme, per femijet tuaj

E markes Nuk dhe e pershtatshme per femijet mbi 8 muajsh

Ka nje valvule sigurine e femijes kunder rrjedhjes dhe derdhjes

Me dy doreza mbajtese te cilat femija mund ti komandoje vete

Material plastik i pa demshem per shendetitn

Kapaciteti 150 ml

19 produkte te tjere ne kete kategori: