MilkHero Gote Qelqi Sippy 150 ml

Produkte te reja

Everyday baby

13 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gota "MilkHero" eshte nje zgjidhje e sigurt dhe e pershtatshme per zhvillimin e pirjes te femijeve

Materiali prej xhami qe e perben ate eshte i lehte dhe i qendrueshem ne saje te materialit prej borosilikat si dhe shtreses mbrojtese prej silikoni te integruar ne pjesen e jashtme te saj

Kjo shtrese e mbron goten nga thyerja , gjithashtu tregon se kur lengu ne te eshte shume i nxehte duke ndryshuar ngjyren.

Koka e Gotes "MilkHero" eshte e perbere prej silikoni te bute i cili eshte dizenjuar per mishrat delikate, duke ndihmuar ne menyre ideale kalimin nga pirja nga gjoksi ose biberoni ne nje filxhan

Permban nje ajrosie te projektuar specifikisht per te zvogeluar gelltitjen e ajrit, gje qe ndihmon ne parandalimin e shqetesimit nga gazerat

Per ta bere te lehte per femijen te kape dhe te mbaje goten, ajo eshte dizenjuar me doreza te pershtateshme

Gota mund te perdoret me ose pa dorezat, ne varesi te preferences se femijes

Meson femijen gradualisht te pije nga shishja

Pa BPA, BPF, BPS dhe pa ftalat

Kapaciteti 150 ml

19 produkte te tjere ne kete kategori: