Nuk Gote Lion King First Choise 120 ml

Produkte te reja

Nuk

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 190 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gote per bebet e moshave 6-18 muajsh, me kapacitet 120 ml

E markes Nuk, modeli Fist Choise me personazhe te ndryshme Disney

Gota ka dy krahe per tu mbajtur, te cilet lejojne qe femija te mund ta mbaje vete ate

Me biberon dhe kapak mbrojtes. Sistem anti colic qe ndihmon ne mos fryrjen e barkut

Gota eshte plastike Bpa Free

19 produkte te tjere ne kete kategori: