Nuk Gote Termus 8-18m

Produkte te reja

Nuk

19 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 400 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 8 muaj +

Me shume informacion

Gote per bebet e moshave 8-18 muajsh, me kapacitet 150 ml

Eshte inoks dhe ka funksionin e termusit

E markes Nuk, modeli Fist Choise

Gota ka dy krahe per tu mbajtur, te cilet lejojne qe femija te mund ta mbaje vete ate

Me biberon dhe kapak mbrojtes

19 produkte te tjere ne kete kategori: