Nuk Gote 6m+ First Choise 150ml Zmadho

Nuk Gote 6m+ First Choise 150ml

Produkte te reja

Nuk

40 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 200 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

Me shume informacion

Gote per bebet e moshave mbi 6 muajsh, me kapacitet 150 ml

Me ngjyra dhe dizenjo te ndryshme 

Gota ka dy krahe per tu mbajtur, te cilet lejojne qe femija te mund ta mbaje vete ate

Me biberon dhe kapak mbrojtes. Sistem anti colic qe ndihmon ne mos fryrjen e barkut

Gota eshte plastike Bpa Free

21 produkte te tjere ne kete kategori: