Nuk Gote Magic Cup 8m+

Produkte te reja

Nuk

28 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 500 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 8 muaj +

Me shume informacion

Gota magjike e markes Nuk, me kapacitet 150 ml

E pershtatshme per femijet mbi 8 muaj 

Gota Magjike NUK ndihmon femijet te mesojne se si te pijne lehte nga gota

Kapaku do te hapet kur femija juaj fillon te thithe goten

Pjesa e siperme e gotes eshte e rrethuar me silikoni dhe lejon qe kupa te mbyllet kur nuk pi

Eshte shume e lehte per tu pastruar

Nuk permban BPA

19 produkte te tjere ne kete kategori: