Carefree, Ditore Aloe Vera 32’s Zmadho

Carefree, Ditore Aloe Vera 32’s

JJ0087

Produkte te reja

Carefree

12 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Peceta higjenike per nenat, me permbajtje Aloe Vera.

Te markes Carefree.

Per perkujdesje te higjenes intime.

Materiali i tyre sebashku me Aloe Veren lejojne lekuren tuaj te marre fryme lehtesisht.

Produkt i testuara dermatologjikisht.

Paketimi permban 32 peceta.

Fleta e të dhënave

Higjena intime Peceta intime

3 produkte te tjere ne kete kategori: