Acid Folic

CFO0035

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

590 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Acidi folik eshte vecanerisht i rendesishem per grate shtatzena.

Eshte thelbesor per te gjitha proceset e ndarjes se qelizave.

Siguron nje bae te mire per zhvillimin normal te bebit.

Kjo vitamine duhet te merret ne sasi te mjaftueshme ne fillim te shtatzanise.

400 µg