Chipolino Karrige per Ngrenie Presto

Produkte te reja

Chipolino

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

11 990 Lekë

9 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

Me shume informacion

Karrige ngrenie per femijet, e markes Chipolino, modeli Presto

E pershtatshme per femijet mbi 6 muajsh dhe me peshe deri ne 15 kg

Nje karrige plot ngjyra per te terhequr vemendjen e femijes

Per ta bere orarin e ngrenies nje nga momentet e shume pritura te femijes

Eshte e rehatshme dhe e bute. Me mbeshtetese per kembet

Mbeshtetesje mund te rregullohet ne 3 pozicione te ndryshme ndersa lartesia ka 6 pozicione

Siguria është e garantuar nga rripat

Materiali eshte plastike dhe alumin

Pastrohet lehtesisht

14 produkte te tjere ne kete kategori: