Chipolino Karrige per Ngrenie Teddy

Produkte te reja

Chipolino

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

4 990 Lekë

3 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

Me shume informacion

Karrige per Ngrenie Teddy e markes Chipolino 

Nje karrige plot ngjyra per te terhequr vemendjen e femijes dhe e dizenjuar me arusha te ndryshem

Per ta bere orarin e ngrenies nje nga momentet e deshiruara 

Ofron komoditet, rehati si dhe siguri per femijen tuaj fale rripave te sigurimit 

Mbeshtetesja e kembeve eshte e rregullueshme ne 3 lartesi 

Materiali eshte plastike dhe metalike e qendrueshme ne pjesen e kembeve fale plastikave ne ane 

Pastrohet lehtesisht 

E pershtatshme per femije mbi 6 muaj dhe per peshe deri ne 15 kg 

Permasat hapur jane : 74 cm x 65 cm x 100 cm 

Permasat mbyllur jane: 15 cm x 65 cm x 107 cm

Permasat e pjeses ku ulet femija jane :  75 cm x 39 cm

12 produkte te tjere ne kete kategori: