Chipolino Ndenjese per Automjete Trax Neo 0m+

Produkte te reja

Chipolino

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

14 990 Lekë

11 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+
Sipas Peshës 0-25 kg

Me shume informacion

Ndenjese per automjete e markes Chipolino, modeli Trax Neo

E bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate

Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen tuaj

E pershtatshme per femije te moshave mbi 0 muajsh dhe peshe deri 25 kg

Mbeshtetesja ka 4 pozicione te ndryshme sipas rehatise se femijes

Siguria eshte e garantuar nga rripat ne 5 pika sigurie

Ne brendesi ka jasteke te bute dhe te rehatshem

Per femijet me peshe 9-18kg ndenjesja keshillohet te vendoset me fytyre nga rruga, ndersa per femijet me peshe 0-13kg keshillohet te vendoset me fytyre nga sedilja (mbrapsht)

Ky produkt eshte prodhuar ne perputhje me standarted e sigurise Europiane ECE R44 se / 04 (karrige makine pe femije), duke ofruar siguri maksimale dhe rehati per femijen tuaj

Me permasa 47 x 48 x 68/79 cm dhe pesha eshte 4 kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: