Cmim i reduktuar!

-8 490 Lekë

Lorelli Karroce City Zmadho

Video

Lorelli Karroce City

Produkte te reja

40

32 390 Lekë

23 900 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

Me shume informacion

Karroce per femijet me 4 rrota dyshe e markes Lorelli

E pershtatshme per femije nga 0 muaj e siper

Me strehen e siperme te levizshme sipas deshire, me shporte shoping ne pjesen e poshtme

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet

Mbështetësja e këmbëve e lëvizshme është një përgjigje ndaj nevojave të fëmijës së vogël për rehati maksimale. 

Karroca është e lehtë dhe e përshtatshme për shëtitje të gjata në ditët e ngrohta të verës.