Lorelli Karroce Aero Set

Produkte te reja

2 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

21 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

Me shume informacion

Set Karroce per femijet me 4 rrota e markes Lorelli. Modeli Aero. Ngjyre blu.

Me strehen e siperme te levizshme sipas deshire, me shporte shoping ne pjesen e poshtme.

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet

Se bashku me karrocen merrni mbulesen e kembeve, nje çante per mamate.

E pershtatshme per femije nga 0 muaj e siper.

Mbështetësja e këmbëve e lëvizshme është një përgjigje ndaj nevojave të fëmijës së vogël për rehati maksimale.

30 produkte te tjere ne kete kategori: