Lorelli Karroce Monza

Produkte te reja

Lorelli

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

59 390 Lekë

50 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

Me shume informacion

Set Karroce per femijet me 3 rrota e markes Lorelli.

Me strehen e siperme te levizshme sipas deshire, me shporte shoping ne pjesen e poshtme.

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet

Se bashku me karrocen merrni mbulesen e kembeve, nje çante per mamate, dy playforma te ndryshme ku njera eshte per bebe dhe tjetra per pak me te rritur.

Ka dhe pjesen e ndenjeses qe hiqet nga karroca dhe mund te merret kudo me vete.

E pershtatshme per femije nga 0 muaj e siper.

30 produkte te tjere ne kete kategori: