Lorelli Karroce Light

Produkte te reja

13 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

6 390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

Me shume informacion

Karroce verore per femijet, me 4 rrota, e markes Lorelli. Modeli Light.

Me strehen e siperme te levizshme sipas deshire.

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.

Pjesa e perparme ne forme mbeshtetese mund te hiqet.

Rrota e perparme muhd te rrotullohen dhe kjo ju jep lirshmeri ne levizje.

E pershtatshme per femije mbi moshen 6 muajsh dhe e projektruar per pesha deri ne 15 kg.

30 produkte te tjere ne kete kategori: