Aziamor Ndenjese per Automjete Auto X-2 (1-12vjec)

Produkte te reja

15 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

13 000 Lekë

9 790 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-3 vjeç
Sipas Peshës 15-30 kg

Me shume informacion

Ndenjese makine, e markes Aziamor.

Vendimi i me i mirë për pasagjerët më të rinj.

E pershtatshme per femije te moshesh 1-12vjec dhe me peshe 9-36kg.

E butë dhe ofron rehati për fëmijën në një udhëtim të gjatë.

Mbështetësja siguron pozicionin optimal për fëmijën tuaj.

Siguria është e garantuar nga rripat.

Ne brendesi ka jasteke te bute dhe te rehatshem.

Per femijet me peshe 9-18kg ndenjesja keshillohet te vendoset me fytyre nga rruga, ndersa per femijet me peshe 0-13kg keshillohet te vendoset me fytyre nga sedilja (mbrapsht).

Ky produkt është prodhuar në përputhje me standarted e sigurisë Europiane ECE R44 së / 04 (karrige makine pë fëmijë), duke ofruar siguri maksimale dhe rehati për fëmijën tuaj.

Me permasa 67 x 46 x 50 cm dhe pesha eshte 5kg.