Lorelli Ndenjese per Automjete Concord (0-3 vjec)

Produkte te reja

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

9 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-3 vjeç
Sipas Peshës 0-18kg
Sipas peshës ose moshës 0-18kg

Me shume informacion

Ndenjese makine Concord, e markes Lorelli.

Vendimi i me i mirë për pasagjerët më të rinj.

E butë dhe ofron rehati për fëmijën në një udhëtim të gjatë.

E pershtatshme per femije nga 0-18kg te moshava 0-3 vjec. Mbështetësja siguron 3 pozicione optimale për fëmijën tuaj.

Siguria është e garantuar nga rripat.

Ne brendesi ka jasteke te bute dhe te rehatshem.

Per femijet me peshe 9-18kg ndenjesja keshillohet te vendoset me fytyre nga rruga, ndersa per femijet me peshe 0-13kg keshillohet te vendoset me fytyre nga sedilja (mbrapsht).

Ky produkt është prodhuar në përputhje me standarted e sigurisë Europiane ECE R44 së / 04 (karrige makine pë fëmijë), duke ofruar siguri maksimale dhe rehati për fëmijën tuaj.

30 produkte te tjere ne kete kategori: