Cmim i reduktuar!

-2 750 Lekë

Aziamor Karroce Passeggino Stroller Sprinty Zmadho

Aziamor Karroce Passeggino Stroller Sprinty

Produkte te reja

30

11 000 Lekë

8 250 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

Me shume informacion

Karroce praktike per ju dhe beben tuaj, me 4 rrota e markes Aziamor.

Per rehatine e femijes mbeshtetesja mund te levizet ne 5 pozicone te ndryshme.

Me strehen e siperme te levizshme sipas deshire, me shporte shoping ne pjesen e poshtme.

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet

E pershtatshme per femije nga 6 muaj e siper.

Rrotat e pasme te karroces jane te pajisura me frena.