Cam Karroce Agile 828

Produkte te reja

30

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

9 690 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-36 muaj

Me shume informacion

Karroce per femijet, me 4 rrota, e markes Cam.

E pershtatshme per femije te moshave 6-36 muajsh.

Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires.

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.

Pjesa e perparme ne forme mbeshtetese mund te hiqet.

Ne pjesen e poshtme ka nje kosh per te mbajtur gjerat.

Rrotat jane dyshe, rrotullohen 360 grade dhe me sistem frenimi.

Permasat kur eshte e hapur: 47x73,5x102 cm

Kur eshte e mbyllur: 28,5x32,5x107 cm

Pesha 5.9 kg