Cam Karroce Flip 847

Produkte te reja

CAM

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

15 190 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-36 muaj

Me shume informacion

Karroce per femijet, me 4 rrota, e markes Cam.

E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh.

Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires.

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.

Pjesa e perparme ne forme mbeshtetese mund te hiqet.

Ne pjesen e poshtme ka nje kosh per te mbajtur gjerat.

Rrotat jane dyshe, rrotullohen 360 grade dhe me sistem frenimi.

Copa qe e vesh karrocen mund te hiqet dhe te lahet ne 30°C.

Permasat kur eshte e hapur: 53.5x76,5x102 cm

               Kur eshte e mbyllur: 30x40x105 cm

Pesha 7.7 kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: