Lorelli Karroce 2 Ne 1 Combi Stroller LUNA

Produkte te reja

Lorelli

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

42 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

Me shume informacion

Set Karroce per femijet me 4 rrota e markes Lorelli

Me strehen e siperme te levizshme sipas deshire, me shporte shoping ne pjesen e poshtme

Karroca ka koshin kryesor i cili perdoret per te sapolindurit

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet

Se bashku me karrocen merrni, mbulesen e kembeve, nje çante per mamate

E pershtatshme per femije nga 0 muaj e siper

Permasat 60 x 125/95 x 50/68, pesha 11.9 kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: