Lorelli Karroce Stroller CRUISE 2ne1

Produkte te reja

Lorelli

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

41 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

Me shume informacion

Set Karroce per femijet me 4 rrota e markes Lorelli

Me strehen e siperme te levizshme sipas deshire, me shporte shoping ne pjesen e poshtme

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete

E siguron femijen me ane te rripave te sigurimit gjate kohes qe e mbani ne karroce

Se bashku me karrocen merrni mbulesen e kembeve, nje çante per mamate..

Ka dhe pjesen e ndenjeses qe hiqet nga karroca dhe mund te merret kudo me vete.

E pershtatshme per femije nga 0 muaj e siper.

Permasat 60 x 114/85 x 23/88 cm, pesha 14 kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: