Cam Karroce Twin Flip

Produkte te reja

CAM

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

31 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-36 muaj

Me shume informacion

Nje karroce e vecante per binjaket tuaj me 12 rrota, e markes Cam.

Me dy hapsira te bollshme ku secili femije ka vendin e vet.

E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh.

Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires.

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.

Ne pjesen e poshtme ka dy kosha per te mbajtur gjerat.

Rrotat e pasme kane dhe sistemin e frenimit.

Permasat kur eshte e hapur: 825x74,5x103 cm

               Kur eshte e mbyllur: 52x48x105 cm

Pesha 11.2kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: