Cam Karroce 3 Ne 1 Tris Taski Fashion

Produkte te reja

CAM

13 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

80 290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-36 muaj

Me shume informacion

Karroce per femijet, me 4 rrota, e markes Cam.

Perfshin koshin per bebe, koshin i cili vendoset edhe ne makine, ndenjesen kur femija eshte me i madh si dhe mbulesen per kembet.

Pjese e setit eshte edhe canta per te mbajtur gjerat e bebit.

E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh.

Per moshat 0-12 muaj keshillohet qe ndenjesja te vendoset me fytyre nga nena, per moshat 12-36 muaj te vendoset me fytyre nga rruga.

Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires.

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.

Ne pjesen e poshtme ka nje kosh per te mbajtur gjerat.

Trupi i arroces eshte metalik.

Cdo veshje prej cope mund te lahet ne 30°C.

Skeleti i palosur: 60 x 37 x 64.5 cm • Pesha: kg 6.1
Me mbajtëse: 60 x 95.5 x 122 cm • Pesha: kg 10.8
Karrocë / Brenda:35 x 79 x 22 ÷ 18 cm • Pesha: kg 4,9
Pushchair: 60 x 89.5 x 107.5 cm • Pesha: kg 10.6
Sexholino: 44.5 x 64 x 58 cm • Pesha: kg 3,7

30 produkte te tjere ne kete kategori: