Sogni D'oro Karroce Teke

Produkte te reja

29 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

29 900 Lekë

24 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-36 muaj

Me shume informacion

Karroce per femijet e moshave 0-36 muajsh, e markes Sogni D'oro

Karroca ka mbulesen e kembeve dhe nje çante per mamate

Platforma e karroces vendoset ne pozicione te ndryshme sipas rehatise se femijes

Streha e siperme te levizshme sipas deshire dhe me shporte shoping ne pjesen e poshtme

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete

E siguron femijen me ane te rripave te sigurimit gjate kohes qe e mbani ne karroce

Trupi i ka karroces ka strukture te forte metalike dhe veshja eshte lekure

Dy nga rrotat e karroces jane me te medhaja te cilat bejne te mundur zbehjen e tronditjeve gjate ecjes

30 produkte te tjere ne kete kategori: