Sogni D'oro Set Karroce 2 ne 1

Produkte te reja

Sogni D'oro

20 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

29 900 Lekë

24 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-36 muaj

Me shume informacion

Set karroce 2 ne 1 per femijet e moshave 0-36 muajsh, e markes Sogni D'oro

Se bashku me karrocen merrni dy playforma te ndryshme ku njera eshte per bebe dhe tjetra sexholino, mbulesen e kembeve, nje çante per mamate 

Sexolino vendoset ne karroce dhe mund te perdoret deri ne muajin e 18 -te

Per moshat 0-12 muaj keshillohet qe ndenjesja te vendoset me fytyre nga nena, per moshat 12-36 muaj te vendoset me fytyre nga rruga.

Te dyja platformat vendosen ne pozicione te ndryshme sipas rehatise se femijes

Streha e siperme te levizshme sipas deshire dhe me shporte shoping ne pjesen e poshtme

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete

E siguron femijen me ane te rripave te sigurimit gjate kohes qe e mbani ne karroce

Trupi i ka karroces ka strukture te forte metalike dhe gome

Dy nga rrotat e karroces jane me te medhaja dhe sebashku me sistemin e amortizimit zbehin tronditjet

30 produkte te tjere ne kete kategori: