Sogni D'oro Karroce 2 Ne 1 me Veshje Lekure

Produkte te reja

Sogni D'oro

20 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

89 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-36 muaj

Me shume informacion

Karroce per femijet, me 4 rrota, e markes Sogni D'oro

Perfshin koshin per bebe dhe platformen kur femija eshte pak me i rritur qe perdoret edhe si sexholino

Pjese e setit eshte edhe canta per te mbajtur gjerat e bebit, fiksuesja e makines per sexholinon si dhe nje protbebe e ngrohte me zinxhir per te mbeshtjelle femijen gjate stines se ftohte

E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh

Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires

Skelet alumini. Pjesa e veshjes hiqet lehtesisht dhe mund te lahen ne 30°C

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete

E siguron femijen me rripat e sigurimit gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet

Trupi i ka karroces ka strukture te forte metalike dhe veshja eshte lekure

Dy nga rrotat e karroces jane me te medhaja te cilat bejne te mundur zbehjen e tronditjeve gjate ecjes

Ne pjesen e poshtme karroca ka dy kosha me madhesi te ndryshme

30 produkte te tjere ne kete kategori: