Chipolino Karroce Fama

Produkte te reja

Chipolino

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

24 990 Lekë

18 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-36 muaj

Me shume informacion

Karroce per femijet e moshave 0-36 muajsh, e markes Chipolino, modeli Fama

Karroca adaptohet ne dy forma te ndryshme ku njera eshte per bebe ne forme koshi dhe tjetra eshte per femijet pak me te rritur ku mund te qendroje ulur.

Platforma ne forme koshi mund te vendoset ne pozicione te ndryshme sipas rehatise dhe rritjes se femijes

Streha e siperme e levizshme sipas deshire

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete

E siguron femijen me ane te 5 rripave te sigurimit gjate kohes qe e mbani ne karroce

Karroca ka dyshek te bute e te rehatshem dhe trupi i ka karroces ka strukture te lehte alumini

Dy nga rrotat e karroces jane me te medhaja dhe sebashku me sistemin e amortizimit zbehin tronditjet si dhe me sistem sigurie

Prodhuar sipas standardeve evropiane EN 1888

Permasat e karroces mbyllur 68x51x33 cm

Permasat e karroces hapur 100x60x105 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: