Lorelli Karroce Arizona 2x1

Produkte te reja

Lorelli

15 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

39 990 Lekë

36 080 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-4 vjeç

Me shume informacion

Karroce 2 ne 1 per bebet e porsalindura deri ne 4 vjeç.

Nje produkt i markes Lorelli qe transformohet edhe ne ndenjese me mbeshtetje per nje udhetim te sigurte dhe te rehatshem te bebes tuaj.

Tre pjese te ndryshme, ndenjese mbeshtetese dhe karroce me te njejten strukture

Si aksesore me karrocen merrni dy mbeshteteset, mbajtesen e kembeve dhe nje çante per mamate

-Me strukture alumini dhe vend per te vendosur kembet dhe 5 rripa sigurimi per femijen tuaj

Mban peshe deri ne 15 kg, me doreze sigurimi dhe rrota te kthyeshme sipas deshires

-Dy jasteqe te bute per te gjithe trupin dhe rehatine e bebes tuaj

-Mbrojtese lekure PU

-Pjesa e dorezes qe e shtyn eshte e levizshme sipas deshires ne pozicione te ndryshme per nje transport me te lehte

-2 Rrotat e para rotullohet gjate ecjes me karroce, ndihmojne ne levizjen e thjeshte dhe pa mundim

-Pjesen e koshit per "shoping" dhe per te mbajtur çdo gje qe ju nevojitet gjate xhiros me beben tuaj

Karroca mund te paloset dhe behet e pershtatshme per tu futur ne makine 

Permasat: E hapur : 109 x 95 x 65 cm cm/ E mbyllur:  40 x 82 cm/ Pesha: 12.5 kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: