Chipolino Karroce Fama 2019

Produkte te reja

Chipolino

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

24 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Karroce e markes Chipolino modeli Fama 2019

Perfshihen dy platforma me forma te ndryshme ku njera eshte per bebe ne forme portbebeje dhe tjetra eshte per femijet pak me te rritur ku mund te qendroje ulur.

E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh

Per moshat 0-12 muaj keshillohet qe ndenjesja te vendoset me fytyre nga nena, per moshat 12-36 muaj te vendoset me fytyre nga rruga

Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet

Ne pjesen e poshtme ka nje kosh ne material cope per te mbajtur gjerat 

Rrotat jane 2 vogla ne pjesen e parme dhe 2 te medha ne pjesen e pasme te pajisura me sistem kunder ndjeshmerise se goditjeve 

Trupi i karroces eshte metalik

Cdo veshje prej cope mund te lahet ne 30°C

Permasat e karroces e hapur: 100x60x105 cm

Permasat e karroces se mbyllur: 68x51x33 cm

Fleta e të dhënave

29 produkte te tjere ne kete kategori: