Komplet per Djem Wild 5-8 Vjec Zmadho

Komplet per Djem Wild 5-8 Vjec

Produkte te reja

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

890 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem
Sipas moshës 5 - 8 vjeç

Me shume informacion

Komplet per femije djem nga 5 deri ne 8 vjec

Kanatjere dhe tuta te shkurtra per femije

Me ngjyre blu dhe gri dhe me mbishkrimin Wild

Material pambuk i fresket per ditet e nxehta te veres

12 produkte te tjere ne kete kategori: