Puzzle Shimmer 4 Progressive Puzzle Clementoni Zmadho

Puzzle Shimmer 4 Progressive Puzzle Clementoni

NOL0455

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 090 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 vjeç +

Me shume informacion

Puzzle Clementoni me 4 figura te ndryshme

I pershtatshme per femije mbi 6 vjeç

Per argetimin, nxitjen e imagjinates dhe aftesive krijuese

Secili pazell ka nga 20,60,100, 180 copeza te cilat duhet te krijojne figuren e plote