Lego Duplo Family House 10835

ALG1170

Produkte te reja

Lego

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

4 490 Lekë

3 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2-5 vjeç

Me shume informacion

Lego Duplo Family House 10835 

Nje lego qe zgjon krijimtarine e femijes dhe do ti jape hapesiren te ndertoje nje shtepi me cdo element ne brendesi 

Do te kete ne paketim gjithashtu edhe dy lego prinder te cilet do i ndihmojne te improvizojne me se miri idete e tyre 

E pershtashme per femije nga 2-5 vjec 

Permasat jane 35,4 x 11,8 x 37,8 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: