Lego Duplo Miles’ Stellosphere Hangar Mixed 10826

ALG1169

Produkte te reja

Lego

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

4 490 Lekë

3 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2-5 vjeç

Me shume informacion

Lego Duplo Miles’ Stellosphere Hangar Mixed 10826

Ndihmon femijet te rrisin kreativitetin dhe te inteligjencen 

Mund te shprehe me se miri aventuren e nje austronauti ne hapesiren kozmike 

I pershtatshem per femije nga 2-5 vjec 

Permasat jane 38,2 x 9,4 x 26,2 cm 

30 produkte te tjere ne kete kategori: