Lego Duplo Town Farm Pony Stable 10868

ALG1168

Produkte te reja

Lego

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

4 490 Lekë

3 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2-5 vjeç

Me shume informacion

Lego Duplo Town Farm Pony Stable 10868

Krijimi i nje ferme duke improvizuar cdo etape ne perkujdesjen e ponit 

Dy femije te cilet do te ushqejne ,do te kujdesen per kuajt dhe fermen e tyre 

Ideale per femije nga 2-5 vjec 

Permasat jane 382 x 94 x 262 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: